Google AdWords reklama

Google AdWords reklama - puikus sprendimas, norintiems greitų rezultatų.

Google AdWords reklama – puikus sprendimas norintiems greitų rezultatų. Naudojant Google AdWors reklamą galima greitai padidinti lankytojų srautus ir sulaukti daug naujų klientų. Ši reklamos forma yra itin efektyvi ir tikslinga, nes reklama rodoma tik pagal tam tikrus raktažodžius paslaugų ar produktų ieškantiems žmonėms. Ši reklama paieškos sistemoje rodoma pagal Jūsų pasirinktus, įmonės veiklai būdingus raktažodžius.  Reklama yra mokama už kiekvieną paspaudimą, kai lankytojas paspaudęs Google AdWords skelbimą patenka į Jūsų puslapį. Ši reklamos forma yra išskirtinė tuo, kad mokate tik už realius lankytojų paspaudimus, o ne už reklamos parodymą

Google AdWords reklama puikiai tinka rinkos naujokams, kurie nori būti greitai pastebėti. Tai itin greitas būdas, kuris padeda sulaukti naujų lankytojų srautų ir padidina Jūsų pardavimus. Google AdWords reklama – idealus variantas būti matomiems paieškos sistemų viršuje. Googel AdWords reklamai nereikia didelių investicijų, nes ir su mažu biudžetu galite sulaukti itin didelio lankytojų srauto, jei teisingai pasirinksite įmonės veiklą apibūdinančius raktažodžius.

 

 

Google AdWords kompanijos metu mes:

 • Parinksime Jūsų įmonės veiklą tikslingiausiai apibūdinančius raktažodžius
 • Sukursime reklaminius skelbimus
 • Administruosime Google Analytics ir Google AdWords paskyras

adwords

Būkite mūsų klientu
Parašykite mums
Vardas
El. Paštas
Web adresas
Žinutė:

Mūsų klientai sako
 • Foxmarketing.lt ne tik sukūrė mums svetainę su unikaliu dizainu, bet ir rūpinasi mūsų pardavimais. Rekomenduoju!

  Tomas Bacys

  MB Pigu perku
 • Džiaugiuosi optimizuotu Adwords biudžetu bei pirmomis nemokamomis pozicijomis SEO. Darbus atlieka greitai bei profesionaliai.

  Kristina Valčiukienė

  MB Meno kvadratas