Interneto svetainių kūrimas

Interneto svetainių kūrimas, elektroninių parduotuvių kūrimas su lengvai valdomomis turinio valdymo sistemomis.

Interneto svetainių ir elektroninių parduotuvių kūrimas yra mūsų kasdieninis darbas. Galime pasiūlyti patogią, lengvai valdomą svetainę, pritaikytą ir mobiliesiems įrenginiams, kurią bus paprasta administruoti patiems. Kartu su klientais nusprendžiame, kokią turinio valdymo sistemą (TVS) tikslingiausia naudoti, kad ji visiškai atitiktų Jūsų lūkesčius. Šioje srityje dirbame jau ne vienerius metus, todėl galime pasiūlyti itin gerus internetinius sprendimus.

Kuriant svetaines labai svarbu yra svetainės dizainas. Svetainės dizainas turi būti patraukiantis akį, patogus ir lengvai suprantamas lankytojui. Mūsų kuriamas svetainės dizainas nėra šabloninis, aptariamas su klientu, todėl dizainas yra unikalus ir tiesiogiai atspindi įmonės veiklą. Kuriame Responsive (prisitaikančius) dizainus, todėl Jūsų svetainė prisitaikys prie bet kokio dydžio įrenginio ir visą Jūsų pateiktą turinį rodys tvarkingai ir lengvai įskaitomai.

Būkite mūsų klientu
Parašykite mums
Vardas
El. Paštas
Web adresas
Žinutė:

Mūsų klientai sako
  • Foxmarketing.lt ne tik sukūrė mums svetainę su unikaliu dizainu, bet ir rūpinasi mūsų pardavimais. Rekomenduoju!

    Tomas Bacys

    MB Pigu perku
  • Džiaugiuosi optimizuotu Adwords biudžetu bei pirmomis nemokamomis pozicijomis SEO. Darbus atlieka greitai bei profesionaliai.

    Kristina Valčiukienė

    MB Meno kvadratas