Socialinis marketingas

Socialinių tinklų marketingas ir priežiūra. Socialinių tinklų dėka galite laisvai komunikuoti su savo klientais.

Socialinis (socialinių tinklų) marketingas, tai viena efektyviausių internetinės reklamos rūšių. Socialiniai tinklapiai Facebook, Instagram, Google+, LinkedIn, Twitter ir kiti suteikia galimybę įmonėms ir organizacijoms susikurti puslapį, bendrauti su klientais ir ten talpinti reklamą.  Reguliari komunikacija socialiniuose tinkluose yra tiesiog būtina, jei norite su savo klientais palaikyti tvirtą ryšį. Teisingai išnaudotos socialinės medijos formuoja Jūsų įvaizdį, stiprina klientų lojalumą ir skatina pardavimus.

 

 

Socialinių tinklų teikiama nauda:

 • Tiesioginis bendravimas su klientais bei lankytojais, nemokamas prekės ženklo populiarinimas
 • Socialinių paskyrų sukūrimas ir jų populiarinimas padidina naujų lankytojų srautą
 • Talpindami informaciją ir reklamuodami savo prekes ar paslaugas gaunate atgalines nuorodas į savo svetainę
 • Komunikacija socialiniuose tinkluose didina Jūsų žinomumą, formuoją įvaizdį visuomenės akyse, tampate atpažįstami rinkoje

Mes galime perimti Jūsų socialinių tinklų administravimą, paruošti žinutes socialiniams tinklams ir jas talpinti. Visą socialinę komunikaciją patikėję mums, sutaupysite daug laiko, kurį galėsite skirti savo įmonės pardavimų didinimui.  Socialinis (socialinių tinklų) marketingas, tai puikus būdas užmegzti naujus ryšius, komunikuoti su klientais. Socialinis marketingas padeda sukurti nuorodų sistemą, kuri turi teigiamos įtakos „Google“ paieškos pozicijoms.

fb1

Būkite mūsų klientu
Parašykite mums
Vardas
El. Paštas
Web adresas
Žinutė:

Mūsų klientai sako
 • Foxmarketing.lt ne tik sukūrė mums svetainę su unikaliu dizainu, bet ir rūpinasi mūsų pardavimais. Rekomenduoju!

  Tomas Bacys

  MB Pigu perku
 • Džiaugiuosi optimizuotu Adwords biudžetu bei pirmomis nemokamomis pozicijomis SEO. Darbus atlieka greitai bei profesionaliai.

  Kristina Valčiukienė

  MB Meno kvadratas